PŘEHLED KLUBU A AKTIVIT

Březen 2020

Datum       Den            Začátek     Konec        Název aktivity

2.3.            Pondělí      9:00           10:00         Pilates

3.3.            Úterý         14:00         15:00         Německá konverzace – mimo TC

4.3.            Středa        14:00         15:00         Anglický jazyk 3

5.3.            Čtvrtek       14:00         15:30         Střelba 2

5.3.            Čtvrtek       16:00         17:00         Společenské hry

6.3.            Pátek         11:00         12:30         Francouzský jazyk – mimo TC

9.3.            Pondělí      8:00           15:00         Klatovy – klubovna

9.3.            Pondělí      13:30         15:30         Pedig 1

10.3.          Úterý         13:00         15:00         Dílna korálky

10.3.          Úterý         14:00         15:00         Německá konverzace – mimo TC

11.3.          Středa        9:00           10:00         Anglický jazyk 1

11.3.          Středa        10:00         11:00         Anglický jazyk 2

11.3.          Středa        11:00         12:30         Střelba 1

12.3.          Čtvrtek       9:00           11:00         Pedig 3

12.3.          Čtvrtek       14:00         15:30         Střelba 2

13.3.          Pátek         11:00         12:30         Francouzský jazyk – mimo TC

16.3.          Pondělí      9:00           10:00         Pilates

16.3.          Pondělí      13:30         15:30         Pedig 2

17.3.          Úterý         14:00         15:00         Německá konverzace – mimo TC

18.3.          Středa        9:30           17:00         Kdyně – bazén

18.3.          Středa        9:00           10:00         Anglický jazyk 1

18.3.          Středa        10:00         11:00         Anglický jazyk 2

18.3.          Středa        11:00         12:30         Střelba 1

18.3.          Středa        14:00         15:00         Anglický jazyk 3

19.3.          Čtvrtek       9:00           11:00         Pedig 4

19.3.          Čtvrtek       14:00         15:30         Střelba 2

19.3.          Čtvrtek       16:00         17:00         Společenské hry

20.3.          Pátek         11:00         12:30         Francouzský jazyk – mimo TC

21.3.          Sobota       bude upřesněno         Plzeňské šlapky 

23.3.          Pondělí      13:30         15:30         Pedig 1

24.3.          Úterý         14:00         15:00         Německá konverzace – mimo TC

25.3.          Středa        9:00           10:00         Anglický jazyk 1

25.3.          Středa        10:00         11:00         Anglický jazyk 2

25.3.          Středa        11:00         12:30         Střelba 1

26.3.          Čtvrtek       9:00           11:00         Pedig 3

26.3.          Čtvrtek       14:00         15:30         Střelba 2

27.3.          Pátek         11:00         12:30         Francouzský jazyk – mimo TC

30.3.          Pondělí      9:00           10:00         Pilates

30.3.          Pondělí      13:30         15:30         Pedig 2

31.3.          Úterý         14:00         15:00         Německá konverzace – mimo TC

31.3.          Úterý         14:00         16:15         Společenství duševních sportů