PŘEHLED KLUBU A AKTIVIT

Únor 2020

Datum       Den            Začátek     Konec        Název aktivity

3.2.            Pondělí      9:00           10:00         Pilates

3.2.            Pondělí      13:30         15:30         Pedig 2

4.2.            Úterý         14:00         15:00         Německá konverzace – mimo TC

5.2.            Středa        9:30           16:00         Kdyně

5.2.            Středa        9:00           10:00         Anglický jazyk 1

5.2.           Středa        10:00         11:00         Anglický jazyk 2

5.2.            Středa        11:00         12:30         Střelba 1

5.2.            Středa        14:00         15:00         Anglický jazyk 3

6.2.            Čtvrtek       9:00           11:00         Pedig 4

6.2.            Čtvrtek       14:00         15:30         Střelba 2

6.2.            Čtvrtek       16:00         17:00         Společenské hry

7.2.            Pátek         11:00         12:30         Francouzský jazyk – mimo TC

10.2.          Pondělí      8:00           15:00         Klatovy – klubovna

10.2.          Pondělí      13:30         15:30         Pedig 1

11.2.          Úterý         14:00         15:00         Německá konverzace – mimo TC

12.2.          Středa        9:00           10:00         Anglický jazyk 1

12.2.          Středa        10:00         11:00         Anglický jazyk 2

12.2.          Středa        11:00         12:30         Střelba 1

12.2.          Středa        13:00         15:00         Valentýnská dílna

13.2.          Čtvrtek       9:00           11:00         Pedig 3

13.2.          Čtvrtek       14:00         15:30         Střelba 2

14.2.          Pátek         11:00         12:30         Francouzský jazyk – mimo TC

14.2 – 16.2                  bude upřesněno         Běžky

17.2.          Pondělí      9:00           10:00         Pilates

17.2.          Pondělí      13:30         15:30         Pedig 2

18.2.          Úterý         14:00         15:00         Německá konverzace – mimo TC

19.2.          Středa        9:00           10:00         Anglický jazyk 1

19.2.          Středa        10:00         11:00         Anglický jazyk 2

19.2.          Středa        11:00         12:30         Střelba 1

19.2.          Středa        14:00         15:00         Anglický jazyk 3

20.2.          Čtvrtek       9:00           11:00         Pedig 4

20.2.          Čtvrtek      11:00         13:30         Divadlo – Šelma Sedlák

20.2.          Čtvrtek       14:00         15:30         Střelba 2

20.2.          Čtvrtek       16:00         17:00         Společenské hry

21.2.          Pátek         11:00         12:30         Francouzský jazyk – mimo TC

24.2.          Pondělí      13:30         15:30         Pedig 1

25.2.          Úterý         14:00         15:00         Německá konverzace – mimo TC

25.2.          Úterý         14:00         16:30         Společenství duševních sportů

26.2.          Středa        bude upřesněno         Sněžnice

26.2.          Středa        9:00           10:00         Anglický jazyk 1

26.2.         Středa        10:00         11:00         Anglický jazyk 2

26.2.          Středa        11:00         12:30         Střelba 1

27.2.          Čtvrtek       9:00           11:00         Pedig 3

27.2.          Čtvrtek      13:00         17:00         Den zdraví

27.2.          Čtvrtek       14:00         15:30         Střelba 2

28.2.          Pátek         11:00         12:30         Francouzský jazyk – mimo TC